Close

EVENTS

KURS CUT CREASE MAKE-UP
18/06/2018

Kreska niejedno ma imię! Zapraszamy na szkolenie z wymagającej i niezwykle efektownej techniki makijażowej "cut crease" pod okiem mistrzyni świata w makijażu Wioletty Wypijewskiej. 

Warsztaty z makijażu profesjonalnego dedykujemy wszystkim osobom, które kochają niesamowicie kobiecy makijaż glamour i pragną doskonalić umiejętność fantazyjnego malowania oczu. Kurs praktyczny z pewnością pozwoli Ci zyskać większą pewność siebie w pracy podczas sesji zdjęciowych oraz w kontaktach z klientami indywidualnymi. Niezastąpiona i charyzmatyczna Wioletta Wypijewska zarazi Cię miłością do koloru, pomysłowością i profesjonalizmem, który pozwolił jej zdobyć tytuł Artysty Roku 2017 magazynu MAKE-UP TRENDY w kategorii "Krok po kroku".

Program szkolenia:
– omówienie techniki cut crease
– wykorzystanie farb w makijażu profesjonalnym
– najlepsze połączenia kolorystyczne w makijażu cut crease
– czy cut crease make-up jest dla każdego?
– łączenie cut crease z innymi trendami makijażowymi
– pokaz makijażu na modelce z omówieniem techniki „krok po kroku”
– część praktyczna: ćwiczenie makijażu na modelkach

Po ukończeniu kursu:
– udoskonalisz technikę precyzyjnego makijażu cut crease
– nauczysz się umiejętnie łączyć najnowsze trendy makijażowe
– poznasz niebanalne zastosowanie klasycznych farb do bodypaintingu
– na nowo pokochasz zabawę kolorem
– zdobędziesz umiejętności, dzięki którym znacząco wzbogacisz swoje portfolio
– otrzymasz prestiżowy certyfikat Akademii Kryolan

Osoba prowadząca: Wioletta Wypijewska, laureatka tytułu Mistrzyni Świata podczas międzynarodowego konkursu makijażu profesjonalnego w Düsseldorfie. Niezwykła osobowość, od wielu lat współpracująca z marką KRYOLAN.
Contact details
Szkolenie CUT CREASE MAKE-UP jest kursem jednodniowym i trwa 7 godzin (od godz. 10.00 do 17.00). Szkolenia z makijażu profesjonalnego odbywają się w Akademii Kryolan, Warszawa ul. Piękna 56 (domofon 39, pierwsze piętro). 

Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł. W przypadku rezygnacji ze szkolenia zadatek nie podlega zwrotowi.

Zapisy:
Agnieszka Korzeń
tel.: 601 385 181
e-mail: trainings-pl@kryolan.com

UWAGA: gwarancją odbycia się kursu jest udział minimum 4 osób w szkoleniu. W przypadku nie zebrania się wystarczającej liczby chętnych ustalamy nowy termin szkolenia.

*****
Chcesz być z nami na bieżąco? Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/kryolancitywarszawa/

trainings-pl@kryolan.com
Price
400,00 zł

Upcoming
Events

 
KRYOLAN
At Kryolan, we make make-up. But not like anybody else. Because unlike everybody else, we actually make our make-up. We‘ve done it our own way for more than 70 years and three generations. We think of it. We manufacture it. Formulate it and love it into existence. There is only one real professional make-up maker. There is only one Kryolan.
PRO CARD
  • Special discounts in participating stores
  • Free subscription to “Lebendige Maske”
  • Discounted prices for Kryolan events
NEWSLETTER