Close

EVENTS

KURS INNOWACYJNY MAKIJAŻ AIRBRUSH
14/03/2018

Jeżeli jako makijażysta pragniesz świadczyć usługi na najwyższym poziomie, rozpocznij pracę z nowoczesną techniką airbrush! Makijaż bezdotykowy jest powszechnie stosowany w kreowaniu doskonałego wizerunku zachodnich gwiazd, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jest to także świetne rozwiązanie dla Twoich klientów, którzy ze względu na stan skóry wymagają szczególnej delikatności w wykonywaniu makijażu. Kryolan daje Ci szansę na doświadczenie niezwykłości bezdotykowej techniki perfekcyjnego makijażu.

Airbrush zyskuje coraz większe uznanie polskich klientek, które oczekują nieskazitelnego i trwałego makijażu. Umiejętność pracy z aerografem jest ceniona także na wszelkich eventach, gdy szybkość wykonania bodypaintingu czy make-upu jest szczególnie pożądana lub gdy oczekujemy narzędzi, które pomogą nam stworzyć idealnie wycieniowane arcydzieło na ludzkim ciele.

Kryolan zaprasza na intensywny kurs stosowania aerografu w makijażu twarzy z wykorzystaniem wodoodpornej serii Nebula. Jest to technika wymagająca wyczucia, precyzji i koncentracji, co jednak przekłada się na najwyższą jakość make-upu i tym samym znaczące zwiększenie konkurencyjności i renomę na rynku pracy. Co ważne, metoda airbrush to bardzo duże korzyści dla Ciebie: oszczędność czasu, wizualna efektowność techniki, innowacyjne i wodoodporne kosmetyki kolorowe oraz wysoka higiena pracy.

Program kursu:
− omówienie budowy aerografu Kryolan i jego komponentów (kompresora, pistoletu i pozostałych akcesoriów)
− czyszczenie i inne prace serwisowe przy aerografie
− bezpieczeństwo pracy z aerografem
− omówienie wpływu regulacji ciśnienia aerografu na efekty w makijażu twarzy i ciała
− przedstawienie gamy produktów kolorowych Kryolan przeznaczonych do makijażu airbrush
− prawidłowa aplikacja kosmetyków do airbrush (podkład, róż, konturowanie, makijaż oczu, fantazyjny makijaż ciała)
− łączenie techniki klasycznej z techniką airbrush
− część praktyczna: wykorzystanie techniki airbrush w makijażu profesjonalnym (pokazy na modelce/modelu przy wykorzystaniu aerografu marki Kryolan)

Po zakończeniu kursu:
− będziesz swobodnie posługiwać się aerografem i zyskasz solidne podstawy do dalszych indywidualnych ćwiczeń praktycznych
− zyskasz umiejętność cieniowania, niezbędną przy prawidłowym konturowaniu twarzy i tworzeniu efektownego makijażu oczu
− wykonasz makijaż trwały i wodoodporny, przy znacznej oszczędności czasu
− dzięki zdobytym umiejętnościom wyróżnisz się na rynku pracy
− otrzymasz prestiżowy certyfikat Akademii Kryolan

Osoba prowadząca: Master Make-up Artist Izabela Śmieszek-Dorn, wybitny ekspert w dziedzinie charakteryzacji z ponad 20-letnim doświadczeniem. Mistrzyni bodypaintingu, szkoleniowiec techniki airbrush. Współzałożycielka Fundacji Rozwoju Makijażu Medycznego „Kamuflaż”.
Contact details
Kurs INNOWACYJNY MAKIJAŻ AIRBRUSH jest kursem jednodniowym i trwa siedem godzin (od godz. 10.00 do 17.00). Kurs odbywa się w Akademii Kryolan przy ul. Pięknej 56 w Warszawie (domofon 39, pierwsze piętro).

Zapisy:
tel.: 601 385 181, 603 541 977
e-mail: trainings-pl@kryolan.com, marta@kryolancitywarszawa.com.pl

UWAGA: gwarancją odbycia się kursu jest udział minimum czterech osób w szkoleniu. W przypadku nie zebrania się wystarczającej liczby chętnych kurs zostaje odwołany lub ustalamy jego nowy termin.

*****
Chcesz być z nami na bieżąco? Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/kryolancitywarszawa/

trainings-pl@kryolan.com
Price
400,00 zł

Upcoming
Events

 
KRYOLAN
At Kryolan, we make make-up. But not like anybody else. Because unlike everybody else, we actually make our make-up. We‘ve done it our own way for 70 years and three generations. We think of it. We manufacture it. Formulate it and love it into existence. There is only one real professional make-up maker. There is only one Kryolan.
PRO CARD
  • Special discounts in participating stores
  • Free subscription to “Lebendige Maske”
  • Discounted prices for Kryolan events
NEWSLETTER